Hakkımızda

İstanbul İli, Kartal İlçesi, Uğur Mumcu Mahallesi’nde en hızlı, akredite ve aynı zaman da en donanımlı haliyle hizmet vermeye başlayan Serhan İletişim, çağımızın olmazsa olmazı dev bilişim dünyasının tüm hizmetlerini müşterilerinde en üst seviyede memnuniyet oluşturacak bir şekilde sorun yada sorunlarla teslim ettiği ürünlerinin çözüm aracı olarak “Bir marka olma” adına yola çıkmıştır.

Değerli Müşterilerimize Sesleniyoruz;
Serhan İletişim kendi sahasında oldukça deneyimli uzman çalışanlarıyla ürün ve servis hizmetlerinde farklı bir anlayış sergilemeyi kendisine amaç edindi, ayrıca hizmet vereceği kurumların bir alt bölümü gibi çalışmayı şiar haline getirdi.

Serhan İletişim Diyor ki;
Biz biliyoruz ki; gerek dünyada gerekse ülkemizde bilişim dünyası, çalışma dünyasının ayrılmaz bir parçası ve geleceği belirleyen etmenlerden birisi haline gelirken ‘’Memnuniyet oluşturma hedefimiz” diye belirlediğimiz çok değerli müşterilerimizin iş verimini yükseltebilmeleri adına “Çözüm ya da Çözümler üretmeyi” ilk hedeflerimiz arasına koymuş bulunmaktayız.
Bu anlayış ve sebeplerle siz değerli müşterilerimize seslenirken;
Ürünlerinize gereken altyapı hizmetleri sağlamanın ardından sınırsız bir teknik destek farkındalığını ve güvenini oluşturma yönünde “Tümü sertifikalı teknik servis çalışanlarımızla birlikte” sürekli bilgi ve becerilerini yenilemek kendilerini aynı zamanda bir eğitim havuzuna tabi tutarak “Kabullenildiği gibi değil, yapılması gerekenler” anlayışıyla değerli ve saygın müşterilerimizde memnuniyeti her geçen zaman dilimi içerisinde bir adım daha öteye taşıyarak en iyi noktaya çıkarmayı ilke olarak sahiplenmiş bulunmaktayız.

Serhan İletişimin Hedefi
Belirlediğimiz takdir göreceğine inandığımız amacı, tanıdık klişe bilgilerin ötesine taşıyarak bu sahaya ait çevremizde, ülkemizde ve dünyadaki tüm öncü gelişmeleri yenilikleri anında takip edebilmek ve bu ayrıcalığımızı “Müşterilerimizle” paylaşabilmektir.
Ayrıca;
Çok değerli müşterilerimize ürün ve çözümleri ifade ederken, gerek satış gerekse satış sonrası kalite politikamızı “kabullenilir gibi değil, olması gerekenler”dir şeklinde belirlemiş bulunmaktayız.

Misyon
İşimizi yaparken standart kalıpların dışına çıkacağız
Serhan Bilişim çalışanlarının amacı, bilişim sektöründeki yenilikleri en mükemmel şekilde takip eden ve bunu en çabuk ve en pratik şekilde “müşterilerine” takdim eden bir bilişim firması olabilmektir.

Vizyon
İlk olarak kabul edilebilinen ve sağlam çözüm ortaya koymaktır.
İş dünyasının sonsuz ve sürekli mücadele ortamında “müşterilere” hızlı ve pratik saygın çözümler sağlayabilmek… Üretilen çözümlerin sağlıklı bir şekilde yürümesine katkı sunmaktır..

Bu amaçtan yola çıkarak SERHAN İLETİŞİM her türlü tuşlu, akıllı cep telefonları ve tabletlere güvenilir çözümler üretir, siz değerli müşterilerin hizmetin de olduğunu ifade etmek ister.

Başa dön tuşu
Kapalı